Karnar каталог >>>> погледнете онлајн   преземете .zip Изберете побрз сервер за да ја посетите нашата веб-страница!посетете го нашиот англиски сервер!посетете го нашиот кинески сервер!


LED осветлување светлина
Прикажи ги другите модели >>
1. Конвенционално предводени другар светлина
2.

Конвенционално предводени другар светлина. Лед другар светлина, понекогаш се нарекува капка или суспензија, е осамен светло тела што виси од таванот обично се суспендирани од страна на кабелот, синџирот или метални прачка.Долго светлата се често се користат во множители, висеа во права линија преку кујнски countertops и дневни сетови или понекогаш во бањи. Приврзоци доаѓаат во голем број на големини и се разликуваат во материјалите од метал на стакло или бетон и пластика. Нашите приврзоци се модели за заштеда на енергија и сите употребени предводени.( Конвенционално предводени другар светлина )

Конвенционално предводени другар светлина

Product Model List

ITEM NO. Product Size(mm) Power Consumption(W)
KN-PTL-1
L1200 * W100 * H70
18
KN-PTL-2
L1200 * W200 * H70
36
KN-PTL-3
L1200 * W300 * H70
54
KN-PTL-4
L600 * W200 * H70
18
KN-PTL-5
L600 * W300 * H70
27
KN-PTL-6
L900 * W200 * H70
20
KN-PTL-7
L900 * W300 * H70
30
LED: SMD 2835
COLOR: 3000~3200KK/4000~4200K/6000~6500K
VOLTAGE: AC 85V-265V

Product Photo

LED осветлување светлина
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED осветлување светлина
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED осветлување светлина
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD

Product Colors

LED осветлување светлина
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD


Конвенционално предводени другар светлина

Прикажи ги другите модели >>
1. Конвенционално предводени другар светлина
2.


 
ЛЕР комерцијално светло
   LED светлото на ѕидот мијалник
   LED поплави светлина
   LED панел светло
   LED лента светлина
   LED светло за светло
   LED таванско светло
   LED осветлување светлина
   LED неонски цевки
   LED подземно светло
   LED светилка
ЛЕР одмор светло
   LED низа светло
   LED завеса светлина
   LED нето светло
   Светло со LED светилка
   LED осветлена врвот светлина
   LED гумена кабел светлина
ЛЕР виртуелната реалност светлина
   LED кокосово палто светло
   LED светло цреша
   LED кокосова палма светлина
Додатоци
   Управувач
   Приклучок за струја
   Напојување
Пакување
Сертификат за производ
   Бренд и патент
   Сертификат
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Поддржуваме подолу испорака

со воздух, по морски пат

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Поддржуваме подолу исплата

Жичен трансфер

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Контактирајте не   Мапа на сајтот  Last modified: June 21 2021 03:28:06.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)