Karnar catalog >>>> online view   shkarko. zip Ju lutem zgjidhni një server më të shpejtë të vizitoni faqen tonë të internetit!Vizita server tonë anglisht!Vizita server tonë Kineze!


LED kokosit palme LEHTA
Model Shiko tjera >>>>>  LED-COL-1,0 LED-COL-1,2 LED-COL-D-1,5
LED-COL-2 LED-COL-3 LED-COL-5

Kokosit Palm Tree, një pemë dekorative popullore në qytetin e zonës tropik, tani mund të zgjidhen lehtë në pamje ujdisje th gjithë world.The formën e dritës është i dizajnuar që vjen formë pamjen e kokosit aktual pemë palme. Dhe drita Coco mund të paraqesë një pamje të madhe dhe të shkëlqyer në ditën dhe natën.

ITEM NO.
HEIGHT/DIA(M)
COLOR
BRANCH
LED NUMBER(pcs)
VOLT.(V)
LED-COL-1.0
1.5/1
WHITE
BLUE
GREEN
RED
YELLOW
ORANGE
9
896
24
LED-COL-1.2
2.4/1.2
9
1328
24
LED-COL-D-1.5
2/1.5
20
2256
24
LED-COL-2
2/2
9
664
220/110
LED-COL-3
4/3
12
6840
220/110
LED-COL-5
5/5
12
12544
220/110

LED kokosit palme LEHTA
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED kokosit palme LEHTA
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED-COL-1.0
LED-COL-1.2

LED kokosit palme LEHTA
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED kokosit palme LEHTA
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED-COL-D-1.5
LED-COL-2

LED kokosit palme LEHTA
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED kokosit palme LEHTA
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED-COL-3
LED-COL-5


Model Shiko tjera >>>>>  LED-COL-1,0 LED-COL-1,2 LED-COL-D-1,5
LED-COL-2 LED-COL-3 LED-COL-5


 
LED SERIES
   LED Wall rondele LEHTA
   LED PAR 64
   LED fluoreshente TUBE
   Neon LED TUBE
   LED LAMP
   LED LEHTA lëndinë
   LED LEHTA Underground
   LEHTA LED POOL
   LED llambë
   LED LEHTA litar
   LED LEHTA dekorative
SERI dekorativ LEHTA
   LEHTA ndrit
   SET Lucky LEHTA
   String Lucky LEHTA
   LEHTA NET
   LEHTA ehull
   SERI formohem TIP
   RUBBER CABLE SERIES
LEHTA SERIES litar
   LEHTA litar 2-5 telave
   SHESHTE LEHTA litar
   Motiv LEHTA litar
   LEHTA ACCESSORIES litar
LEHTA VIRTUALE Reality
   LED kokosit palme LEHTA
   LED LEHTA CHERRY
   LEHTA FIREWORK
   Kokosit palme TREE LEHTA
   Kaktus LEHTA
   LEHTA RRUGOR
Kontrollues, plug, POWER
   Kontrollues
   POWER plug
   POWER SUPPLY
PAKETIMI
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesë

Wire transfer

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2010 Karnar   Kontakt   Harta e faqes  Last modified: April 28 2017 01:06:04.

Shqipe  العربية  Gaeilge  Eesti  Беларуская  Български  Íslenska  Polska  فارسی  Afrikaans (Afrikaans)  Dansk
  Deutsch  Русский  Français  Tagalog  Suomen  Alfa kreyòl ayisyen  한글  Nederlandse  Galego  Català  Čeština
  Hrvatska  Latviešu  Lietuviškai  Român  Malti  Bahasa Melayu  Македонски  Norsk  Português  日本語  Svenska
  Српски  Slovenčina  Slovenski  Kiswahili  ไทย  Türkçe  Cymraeg  Українська  Español  עברית  Ελληνικά  Magyar
  Italiano  ייִדיש  हिन्दी  Indonesia  Việt  中文(繁體)  中文(简体)